BAYRAK üRET?M KAPAS?TES?
Siyasi Parti Bayra?? üretimi : 250.000.- Adet/Gün ( 50 x 75 cm Ebatl? Bayrakta)

HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulmuş olam Batı Empirme, Şenlikköy Mah. Derya sok. No:24/2 Florya/Bakırköy/İstanbul adresinde bulunan merkez tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Organize Sanayi Bölgesi No:9 Nilüfer Bursa adresinde bulunan şubemizde kumaş - boya ve baskı (Empirme) tesislerinde üretim yapılmaktadır.

Orhaniye Mahallesi Elvanbey Sok. Eski Tekel Binası Geyve/Sakarya adresinde de konfeksiyon üretim tesisimiz, üretimimize devam etmektedir.

Firmamız ayrıca İstanbul Turizm Sektörü, İstanbul Otogar işletmelerinde kurucu ortak olup buradaki faaliyetlerinde 136 nolu terminal işletmelerini yapmaktadır. Diğer şubemiz Harem Otobüs Otogarı 15 nolu terminalinde de turizm faaliyetlerine devam etmektedir.

Tekstil konusunda faaliyetlerimiz;

Firmamıza ait olan İstiklal Bayrak markası adı altında Devlet Malzeme Ofisi kataloğunda T.C. Kamu ve Kurumlarına TSE belgeli Türk bayrağı üretip satmaktadır.

Bu bağlamda firmamız bu konuda Trabzon EOF Olimpiyatlarının şehir süslemelerini ve bayrak işlerini tamamlamıştır. Mersin Akdeniz Oyunları için Adana ve Mersin şehrinin büyük bölümünün şehir süslemelerini tamamlamıştır.

Ülkemizde genel ve yerel seçimlerde milletveki ve belediye başkan adaylarının resimli posterleri ve bayrakları konusunda kaliteli ve süratli hizmetimiz sektör tarafından bilinmektedir. Tüm siyasi partilerimize de bayrak ve flama temin edilmiştir.

Yurt dışında ise; Dünya Futbol Şampiyonası, Avrupa Futbol Şampiyonası gibi büyük spor organizasyonlarında görev alan, yerel firmaların bayrak ve flamaların tedariklerini gerçekleştirmiştir.

Bursa’daki boya, baskı ve Geyve/Sakarya’daki konfeksiyon tesisimiz, ağırlıklı olarak kamu tahüt işleri (ihale) için ürünler üretip satmaktadır.

İhtisas sahibi olduğumuz pollester kumaşlarda, su geçirmez ve yanmazlık özelliklerine sahip yüksek kaliteli kumaşlar üretmekteyiz.

Koleksiyon tesislerimizde afet ve acil durumlar için Kızılay ve diğer yardım kurumlarına çadır ütetmekteyiz. Bununla ilgili en son Türk Kızılay’ına 16m2’lik mahru tipi %100 pamuklu 10.000 adet çadır ürettik.

Kamu için; nevresim takımı, gömlek, pijama, çamaşır yıkama filesi, konfeksiyon ürünleri olarak büyük miktarda üretimlerimizi gerçekleştirdik. Yine kamu için ştrayhgarn ve kamgarn yünlü kumaşlar, %100 pamuk ve polyester kumaşlar, pamuk polyester karışımlı kumaşların da üretimi tesislerimizde gerçekleştirilmiştir.

Covid 19 pandemisinin medikal maske, tek kulllanımlık önlük ve koruyucu tulum ihtiyacının dünya çapında artması sebebiyle faaliyetlerine bu ürünlerin üretimini de eklemiştir. İmalatları full urtrasonik olup el değmeden gerçekleştirmektedir.

Bu yukarıdaki ürün gamıyla ilgili yüksek kaliteli, süratli üretimlerimiz ve güvenli teslimatlarımız sektör tarafından bilinmektedir.

iwc portofino hand wound 8 days review hublot womens fake watches 2018 rolex watches rolex daytona price in dubai swiss replica watches rolex datejust diamond bezel mens audemars piguet price replica watch